Bubbu – My Virtual Pet 1.50 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu79.1 MB
  • ÜreticiBubadu
  • Kurulum"bubbu-my-virtual-pet-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.580 views

Aileniz evcil bir hayvan istemiyorsa veya evinize almanıza izin vermiyorsa bu oyun tam size göre 🙂 hayvan sever biriyseniz ve bir hayvan besleme hayaliniz varsa Bubbu – My Virtual Pet oyunu ile bu hayali bir nebzede olsa gerçekleştirebilirsiniz.Oyunda,bir kedinin uykusundan yemeğine yemeğinden eğlencesine her şeyiyle ilgileniyorsunuz ve onun büyümesini sağlıyorsunuz.Bildiğiniz üzere kedi bakmak zor bir iş ve bu oyundada aynı şekilde işiniz zor olacak.Kedinin istediği bir şey olduğunda veya bir ihtiyacı olduğunda size görevler veriliyor ve bu görevleri yerine getirerek kedinin ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz.

Oyunda eğlence ve yemek bakımından para ile alabileceğiniz bir çok şey bulunuyor fakat tabiikide oyunda parayı kazanmak pek basit değil.Bu nedenle siz istediğinizi satın alabilin diye sizlere Bubbu – My Virtual Pet oyununun para hileli apksını sunuyoruz bu sayede rahatça marketten istediğinizi alabilecek ve keyifli bir şekilde oyunu oynayabileceksiniz.Sizde bir kedi beslemek istiyorsanız hemen Bubbu – My Virtual Pet oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.