Candy Crush Saga v1.141.1.1 Mega Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,15 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu82.7 MB
  • ÜreticiKing
  • Kurulum
    • "candycrushsaga114111mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 29.021 views

Güncelleme Tarihi

King yapımcısı firması tarafından geliştirilen ve mağazalara sunulan Candy Crush Saga oyunu aynı renkte olan oyundaki şekerleri bir araya getiriyorsunuz ve patlatarak oyunda verilen görevleri yerine getirip bölümleri geçmeye çalıştığınız,genç yaşta ve büyük yaşta farketmeksizin oynanılan dünyaca ünlü popüler bir oyundur.Candy Crush Saga android platformda büyük bir beğeni ve kitleye ulaştığı gibi,facebook gibi platformlardada aynı beğeniyi yakalamıştır.Grafikleri ile de oldukça başarılı olan bu oyunda amacınız şu şekildedir,tek yapmanız gereken oyunda sizden ne istediğini bilip oyunda ona göre şeyler yapmak.Aynı renkte olan 3 şekeri birleştirip patlamalarını sağlamak ve oyun sizden neyi patlatmanızı ya da neyi yapmanızı istiyorsa onu yapmak.Örnek vericek olursam oyun sizden 4000 puan istiyorsa ve sizin bunu yapmak için 10 hamle hakkınız varsa bu sınırlı hamle sayınızda çok patlama yaparak bu puana ulaşmayı ve bölümü geçmeyi hedefliyorsunuz.Fakat hamleleriniz biter ve bu puana ulaşamazsanız kaybediyorsunuz ve baştan başlıyorsunuz.

Candy Crush Saga ilerki bölümlerde çok zorlanıyor ve bir katkı olmadan geçilmeyecek hale geliyor ve bununla beraber yapacağınız bazı görevler ve ekstra şeyler geliyor.Ayrıca bölümlerde yüksek skor yaparak skor tablosunda ilklerde yerinizi ayrıabilir ve arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.İleri bölümlerde çok zorlanan bu oyunu daha rahat geçebilmeniz için verdiğimiz sınırsız can hileli apk dosyası sayesinde kaybetmekten korkmanıza artık gerek yok.İyi eğlenceler ve iyi şeker patlatmalar.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (3)

YORUM YAZ
  1. Merhaba öncelikle emeğinize sağlık ben indirdim fakat 2443 te yimde bombalar çıkıyor onlarda süre varta onlarında yüksek rakamdan düşecek bir hile varmı acaba