Car Driving School Simulator 2.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu27.9 MB
  • ÜreticiBoomBit Games
  • Kurulum"cardriscsim24mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 906 views

Sizde normal trafik ortamında araba sürmeye ve bunu daha eğlenceli bir hale getirmeye ne dersiniz? Car Driving School Simulator oyunu bunu sağlıyor.Oyun içerisinde size bazı görevler veriliyor ve siz bu görevleri yapıyorsunuz.Oyunda gerçek hayatımızdan alışkın olduğumuz araba modelleri var,ayrıca oyunun dünyasıda bir o kadar göz alıcı.Oyun içerisinde size bir yerden bir yere gitme görevleri oluyor ve siz istediğiniz bir arabayla bunu gerçekleştiriyorsunuz fakat araba almak içinde paraya ihtiyacınız var.

Ayrıca oyunda şöyle bir özellik var,normal hayatta olduğu gibi trafik ışıklarına ve diğer kurallara uymalısınız aksi taktirde görevlerde başarısız olursunuz.Yani oyun normal bir hayatta taksi şöförüymüşsünüz gibi işliyor fakat sadece mantığı biraz daha farklı.Sizde bu şekilde araba sürme oyunlarını seviyorsanız,ben hem arabamı sürer hem görevi yaparım birde üstüne trafik kurallarınada uyarım diyorsanız kesinlikle oynamanız gereken bir oyundur Car Driving School Simulator oyunu.Ayrıca,arabaları alabilmeniz için sizlere para hileli apksınıda sunuyoruz bu sayede istediğiniz aracı alabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.