Car Eats Car 2.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,67 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu74.5 MB
  • ÜreticiSpil Games
  • Kurulum"car-eats-car-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.261 views

Car Eats Car oyunu Spill Games tarafından Google Play mağazaları için sunulmuş bir yarış oyunudur fakat mantığı biraz farklı. Bu oyunda her bölüm farklı ve mükemmel tasarlanmış parkurlara giriyor ve bu parkurlarda sizin peşinizden gelen ve sizi yemeye çalışan arabalardan uzaklaşıp kaçmaya ve onları yok etmeye çalışıyorsunuz. Onları yok etmeniz için etrafınızdan özel güçler toplamalı ve bunları arabalara karşı kullanmalısınız. Oyunda bir çok farklı ve hepsi birbirinden zorlu ve gittikçe uzayan fakat gerçekten çok iyi tasarlanmış parkurlar bulunuyor.

Oyunda ya kaçacaksınız ya da savaşacaksınız diyebilirim, oyunda yeni arabalar alabiliyor veya hali hazırda bulunan arabanızı geliştirip yeni silahlar ekleyerek daha güçlü hale gelebiliyorsunuz. Normalde bunları yapmak çok emek istiyor fakat verdiğimiz hileli mod sayesinde dilediğiniz şeyi kolayca satın alabilir ve oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.