CASE: Animatronics 1.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu34.3 MB
  • ÜreticiAzur Interactive Games Limited
  • KurulumOyunu hileli oynamak için önce sd datasını indirip daha sonra içindeki "com.aleson.casefiveanimatronicsfnaf" isimli dosyayı android/obb içine atın. Ardından apkyı indirin ve kurun. Oyuna başlayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 705 views

Güncelleme Tarihi

CASE: Animatronics oyunu hem fps hemde korku türlerini içeren bir oyundur. Oyunda polis karakolunda çalışan bir dedektifi kontrol ediyorsunuz. Bu polisin gece aldığı telefon yüzünden bir anda korku dolu olayların içerisine girmesi bir oluyor. Bir cinayetin sırrını çözmeye çalışırken bu dedektif bir anda bir şeylerin farklı olduğunu anlıyor ve asıl olaylar başlıyor. Sizde bu dedektifi kontrol edeceksiniz.

Oyun bir korku oyunu olduğu için kulaklıkla oynamanızı tavsiye ederim çünkü atmosferini daha çok yansıtıyor,oyunda robotlar kullanıldığı için onlar size gelirken metal seslerini duyacak ve saklanacaksınız. Korku ve aksiyon dolu bu oyunda sende yerini almak istersen para hileli olarak sitemizden indirebilirsin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.