Castle Cats 2.1.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu88.1 MB
  • ÜreticiPocApp Studios
  • Kurulum"castle-cats-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 471 views

Castle Cats oyunu gerçekten detaylı bir şekilde işlenmiş olan kedilerle köpeklerin savaşını konu alan bir oyundur.Siz bu savaşın içerisinde kedilerin tarafında oluyor ve onları yönetiyorsunuz.Oyun biraz karışık olduğu için başlangıçta öğertici modunda size detayları anlatılıyor ve nasıl oynayacağınız ve ilerleyeceğiniz konusunda bilgi sahibi oluyorsunuz.Kediler ve köpeklerin düşmanlığını herkes bilir,bu oyunda bunu konu alarak bizleri eğlendirmeyi işlemiş ve gayette başarmış.

Oyun macera kategorisini konu alıyor,bununla beraber ise oyunda birebir ve orduyla birlikte savaşlar yapabiliyorsunuz.Yaptığınız savaşlar genelde birebirde olsa arada ordunuzla birliktete savaş içerisine giriyorsunuz.Oyunda kedinizi geliştirip güçlendirebiliyorsunuz.Oyun gerçekten detaylarıyla işlenmiş,kedinizin özel yetenekleri vb. oluyor ve bunları parayla alabiliyorsunuz gerçekten eğlenebileceğiniz tarzda bir oyun.Sizde kedilerle köpeklerin amansız savaşı arasına katılmak ve onları yenmek istiyorsanız hemen Castle Cats oyununu indirin!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.