Color Snake 1.0 Reklamsız Hileli Apk İndir

Güncelleme Tarihi

Color Snake oyunu bir yılanı sonsuza dek süren bir döngüde ilerleticeğiniz bir oyundur.Oyunda yılanın rengi bazı etkenlere göre değişiyor ve oyundaki yılanın renginde eşyaların içerisinden geçebiliyorsunuz.Hâl böyleyken oyun çok kolay olmuyor ve sizinde buna göre haraket etmeniz gerekiyor fakat oyun zor olduğu kadarda eğlenceli ve sizi oyuna hapseden türde bir oyun.Ayrıca yılan sürekli renk değiştirdiği içinde işiniz dahada zorlaşıyor ve ona göre haraket ederek yılanı aynı renkten geçirmeniz gerekiyor.

Eğer yılanın renginde olmayan bir nesneye çarparsanız yanıyor ve baştan başlıyorsunuz,oyuna başlarda pek ısınamıyor ve alışamıyorsunuz fakat oynadıkça oynayasınız geliyor ve oyuna bağımlı oluyorsunuz ve yapamadıkça dahada sinirlenip daha çok yapmaya çalışıyorsunuz.Oyun kategorisinde iyi ve zaman geçirtecek bir oyun sizde hem eğlendirecek hemde biraz sinir bozacak bir oyun arıyorsanız Color Snake oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Oy Ver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.