Cooking Craze 1.32.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu100 MB
  • ÜreticiBig Fish Games
  • Kurulum"cooking-craze-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 539 views

Güncelleme Tarihi

Cooking Craze oyununda bir minibüsü yöneteceksiniz. Tabiikide göreviniz bunu sürmek olmayacak,bir karavan gibi düşünün ve burada müşterilerinize kendi yaptığınız yemekleri satacaksınız. Bir çok yemek yapma ve satma oyunu bulunuyor fakat Cooking Craze’in diğer oyunlardan farklarından biri hem yemeklerin çeşitliliğinin fazla olması hemde restorantda değilde bir karavanda satış yapmanız.

Bazen yemek,bazen milkshake vb. satıp müşterilerinizin isteklerine göre satışlar yaparak para kazanıyor ve kendinizi geliştirip daha fazla müşteriyi kendinize çekmeye çalışıyorsunuz. En önemlisi ise hızlı servis yapmak,yani müşteriniz geldiğinde ona hızlıca servis yapmalı ve müşterinizi memnun etmelisiniz. Bu tarz oyunları severek oynuyorsanız Cooking Craze oyununu sitemizden para hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.