Cover Fire 1.10.1 Sonsuz Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciGenera Games
Sürüm:1.10.1
Kategori:OYUNLAR
Boyut:33.1 MB
Dil:İngilizce

Cover Fire oyunu teröristlere karşı savaş içerisinde olacağınız bir oyundur. Oyunda yönettiğiniz bir asker var ve bu askerle teröristlere karşı durmaya çalışıyorsunuz. Her bölümün farklı mekanı,atmosferi ve farklı bir zorluğu var. Oyun android platformunda savaş oyunları arasında oldukça popüleriteye sahip bir oyun. Bunun sebebi ise oyunun gerçekten güzel ve aksiyon dolu olması. Oyun pusu kurma mantığıyla işliyor,öncelikle yönettiğiniz askerle pusuya yatıyorsunuz ve teröristler yaklaştığında ise bir anda ortaya çıkarak onları öldürüyorsunuz. Daha sonra tekrar pusuya yatıyor ve teröristlerin gelmesini bekliyorsunuz.

Oyun aslında diğer oyunlarla benzer bir mantığı taşıyor fakat buna rağmen bu oyunu işleyişleri ve oyuna kattıkları farklılıklar sayesinde Cover Fire oyunu farkını hissettiriyor. Bölümlerde sizlere farklı görevler veriliyor,örneğin x kişisini kafadan vurmanız gerekiyor veya rehine alınmış birini korumanız vb. gerekebiliyor. Bu durumlarda ise bu verilen görevleri yaparak diğer bir bölüme geçebiliyorsunuz. Bölümlerde farklı farklı görevler oluyor ve siz bu görevlerin ne kadarını bitirirseniz size o kadar başarı puanı sağlıyor ve o kadarda yıldız kazanıyorsunuz. Ayrıca bütün teröristleri öldürmek vb. gibi şeylrede başarı puanınızı etkiliyor. Ayrıca oyun tek bir karakterdende ibaret olmuyor bunu oyuna girince anlayacaksınız,farklı yetenekleri olan diğer askerleride yönetebiliyorsunuz. Oyunu sitemizden sonsuz para hileli şekilde indirebilirsiniz.

Kurulum

Öncelikle Cover Fire oyununun OBB'sini indirin,daha sonra içerisinden çıkan "com.generagames.resistance " isimli klasörü android/obb içine atın. Daha sonra ise Cover Fire Apk'yı indirip kurarak oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir