Createrria 2 2.0.6 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu25.3 MB
  • ÜreticiIncuvo SA
  • Kurulum"createrria2206mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kuurn.
qr code
  • Toplam İndirme : 145 views

Güncelleme Tarihi

Createrria 2 oyunu şaşıracağınız bir macera oyunudur çünkü benzeri pekte bulunmuyor.Oyunda kendi maceranızı kendiniz yaratıyorsunuz diyebilirim,şöyle ki oyun içerisinde kendi maceranızı kendiniz yaratıyorsunuz.Oyunun size sunduğu şeyleri doğru şekilde yerleştirdikten sonra oyunu başlatıyorsunuz ve karakterinizi bölümü geçmeye çalışıyorsunuz fakat bölümü siz kendiniz yapıyorsunuz.Oyun anlattığım kadarı ile karışık olabilir fakat başta gireceğiniz eğitici mod ile birlikte oyunu anlayacak ve öğreneceksiniz.

Oyun macera oyunudur ve oldukça geniş kapsamlı ve farklı düşünülmüş bir oyundur.Bölümdeki canavarları,engelleri vb. diğer şeyleri siz yerleştiriyorsunuz ve daha sonrasında bu yerleştirdiğiniz şeyleri geçmeye çalışıyorsunuz.Oyun oldukça eğlenceli,aksiyon ve macera dolu bir oyun.Herkesin severek oynayacağını düşündüğüm Createrria 2 oyununu para hileli bir şekilde indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.