Dead Ahead: Zombie Warfare 2.2.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu58.1 MB
  • ÜreticiMobirate Ltd
  • Kurulum"dead-ahead-zombie-warfare-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 191 views

Dead Ahead: Zombie Warfare oyunu yine bir hayatta kalma oyunudur ve alışıla gelmiş olarak zombi konseptini barındırıyor.Oyunun dünyasını zombiler işgal ediyor ve sizede dünyayı kurtarma görevi düşüyor.Size verilen görevleri yerine getiriyor ve diğer bölümlere geçiyorsunuz oyun bu şekilde işliyor ve klasik hayatta kalma mantığında sahip.Yürdüğünüz her yer zombi dolu ve siz güçlenerek kendinize ekipmanlar ve silahlar yapıp bu zombileri alt etmeye ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca şöyle ki,oyunda tek başınıza değil bir ekiple olucaksınız ve bu ekibi siz yaratıcaksınız.Şöyle ki,oyunda ekip kurarken kendiniz insan yaratıcaksınız ve bu insanların zombilerden daha baskın ve güçlü olmasını sağlayacaksınız.Eğer siz zombilerden daha güçlü bir ekip oluşturabilirseniz bu zombileri yeniyor ve bölümü geçiyorsuunz,eğer ki oluşturamazsanız baştan başlıyorsunuz ve bu böyle gidiyor.Oyun gerçekten eğlenceli ve hoş oynayış tarzına sahip,sizde hayatta kalma oyunu arıyorsanız Dead Ahead: Zombie Warfare oyununu tavsiye ederim.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.