Dealers Life Pawn Shop Tycoon v1.19 Para Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu50 MB
  • ÜreticiAbyte Entertainment
  • Kurulum"dealerslifepre119mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.103 views

Dealers Life oyununda başlangıçta küçük bir dükkanı yöneteceksiniz. Sizin işiniz elinizdeki parayla size malzeme getiren insanlardan yapabileceğiniz kârı hesaplayıp malzemeyi almak. Örneğin bir sopanın geldiğini düşünün, bunun sınıfı bulunuyor ve bu sınıflar o sopanın değerini değiştirebiliyor. Bazı eşyalarda direkt olarak ne kadar para istediği gözüküyor fakat siz o parayı vermek zorunda değilsiniz, vermek istediğiniz rakamı belirtip pazarlık yaparak pahalı şeyleri ucuza alabiliyorsunuz.Böyle yaptıkça daha fazla eşyaya sahip oluyorsunuz ve aldığınız eşyaları da fiyatının üstüne satmaya çalışıyorsunuz.

Karşınızdaki insanlarında farklılıkları var, kimisi fiyatı bilmeyip sizden eşyayı olduğundan çok daha pahalıya alabiliyor kimiside zeki çıkıp normal fiyatından 1 kuruş fazla vermeyebiliyor. Bunları anlamanız içinde geliştirmeler bulunuyor ve sizde para kazandıkça bu geliştirmeleri açabiliyorsunuz. Bunların dışında dükkanınızı geliştirerek deponuzu büyültebiliyor ve müşteri kapasitenizi arttırabiliyorsunuz. Bu sayede daha fazla kâr edebilecek malzeme alabiliyorsunuz. Bunun gibi daha bir çok özelliği bulunan, size gelen eşyaları tamir etmesinden tutun gelen bazı eşyaların sahte olmasına kadar bir çok detayın bulunduğu bu oyunu para hileli olarak sitemizden indirerek daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.