Death City : Zombie Invasion 1.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu102.4 MB
  • ÜreticiCharm Tech.
  • Kurulum"Deathcityzi10mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 597 views

Güncelleme Tarihi

Death City : Zombie Invasion oyununda zombileri avlayacaksınız. Oyun oldukça güzel bir atmosfere sahip olmasının yanında iyi grafiklere,ses kalitesine ve oynanış yapısınada sahip. Oyunda zombilerin bastığı şehirde hayatta kalmaya çalışan ve onları öldürmeye çalışan bir karakteri kontrol edeceksiniz. Öncelikle her şey bir zombiyle karşılaşmanızla başlıyor,burda oyunun nasıl oynandığını öğreniyorsunuz. Oyunun sol kısmından karakterinizin haraketlerini yani yönünü vb. kontrol ediyor,sağ kısmından ise ateş etme,sarjör doldurma gibi eylemleri kontrol ediyorsunuz.

Oyun başlarda biraz yavaş ilerliyor,fazla zombi olmuyor ve aksiyonda çok olmuyor fakat bu sizi üzmesin. Çünkü oyunda bölümler ilerledikçe aksiyon artıyor ve oyun sizi kendine bağlıyor. Oyun oldukça eğlenceli ve aksiyon dolu,bölümler her zaman farklı bir mekanda geçiyor ve bu oyuna ayrı bir renk katmış. Oyunda bölümlerde farklı görevler olacak,bazen birinin hayatını kurtaracaksınız bazende kendi hayatınızı. Sizde daha güçlü silahlara sahip olmak ve zombilerin korkulu rüyası olmak için Death City : Zombie Invasion oyununu para hileli olarak sitemziden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.