Demolition Derby 2 1.3.36 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu97.6 MB
  • ÜreticiBeer Money Games!
  • Kurulum"demoderby21313mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 637 views

Çarpışan arabları bilirsiniz, Demolition Derby 2 oyunuda çarpışan arabaların mobil versiyonu gibi bir şey fakat bu sefer arabalar gerçekten çarpışıyor ve arabalara zarar geliyor. Oyundaki amaç tamamen kullandığınız arabayı geniş alandaki diğer arabalara hızlıca çarptırmak ve onları patlatmak,ayrıca oyunda fizik kurallarını oldukça iyi yansıtmışlar.Örneğin,hızlı bir şekilde bir arabaya giderken bi anda ani bir haraket yaparak aracın daha sert çarpmasını ve daha çok zarar vermesini sağlayabiliyorsunuz.Ayrıca oyunda belirli zorluk dereceleri ve araba seçme şansınız var.Ayrıca bu oyunda tamamen tek başınıza oluyorsunuz ve diğer bir sürü araca karşı hem kendinizi savunmaya hem de onlara saldırmaya çalışıyorsunuz.Oyunda para ile arabınızın gücünü savunmasını ve bir çok şeyini geliştirebiliyorsunuz.Sizde bir araba savaşının içerisine girmek ve bütün arabalara gücünüzü göstermek istiyorsanız Demolition Derby 2 oyununu indirin!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.