Dino Hunter: Deadly Shores 3.5.6 Sınırsız Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu75 MB
  • ÜreticiGlu
  • Kurulum"dino_hunter_deadly_shores-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.128 views

Güncelleme Tarihi

Dino Hunter: Deadly Shores dinozor avlayacağınız bir aksiyon oyunudur. Oyunda bir çok dinozor bulunuyor ve sizinde bir avcı olarak göreviniz bunları avlamak. Eski çağlarda yaşayan dinozorlar, şimdi mobil platformlarda bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun biraz basit gibi gözükse de pek öyle sayılmaz,başlarda iyi ilerlese de görevleri bitirip bölüm geçtikçe farklı şeyler yapmanız gerekiyor. Örneğin stratejiye dayalı olarak bir atış yapmanız gerekebilir,örneğin dinozorun kalbine, akciğerine vb. yerlere atış yaparak öldürmeye çalışıyorsunuz.

Ayrıca oyunda sadece kaçan bir dinozoru avlamıyorsunuz, oda sizi avlamaya çalışıyor diyebilirim. Yani hem dinozorlardan korunup hemde onları avlayacağınız bir oyun olacak. Oyunda para sıkıntısı çekebilirsiniz, sınırsız para hilesi sayesinde paranız ne kadar olursa olsun istediğiniz her şeyi alabileceksiniz. Sizde hemen oyunun hileli apksını indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ