Dr. Driving v1.55 Apk İndir – Sınırsız Para ve Altın Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu11.1 MB
  • ÜreticiSUD Inc.
  • Kurulum
    • "dr._driving-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 15.756 views

Güncelleme Tarihi

İllaki bir kere kendinizde veya arkadaşınızda da olsa bu oyunu oynamışsınızdır.Sitemizde bir çok hileli oyun olduğu gibi bu seferde sizleri Dr. Driving oyunuyla karşılıyoruz.Görevleri olan ve sizi eğlendircek bir araba sürme oyunu istiyorsanız Dr. Driving’i şiddetle tavsiye ederim.Oyundaki amacınızı şöyle bi özet geçeyim,Dr. Driving oyununda ilk önce size başta verilen arabayla birlikte başka yerlere çarpmadan oyunun size verdiği görevi yerine getirip bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.Görevlerin sonunda da para kazanıyor ve bu paralarla arabanızı geliştiriyor veya yeni bir araba alabiliyorsunuz.

Fakat böyle zahmetlere girmenize veya bölüm geçiyimde para kazanıyım şeklinde para kovalamanıza gerek yok,bizim sizler verdiğimiz sınırsız para ve altın hilesi sayesinde artık oyun içerisindeki tüm arabaları satın alabilir ve arabaları istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.Araba sürmeyi,park yapmayı ve bunun gibi daha birçok şeyi oyunun içerisinde bulabilirsiniz ve seviceğinize eminim.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ