Drag Racing 1.7.83 Para ve Rp Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu38.8 MB
  • ÜreticiCreative Mobile
  • Kurulum"drag-racing-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 345 views

Güncelleme Tarihi

Drag Racing oyununda drag yarışlarına katılacak ve birinci olmaya çalışacaksınız. Drag yarışlarını bilmeyenleriniz olabilir, sizler için özet geçmek gerekirse drag yarışlarında hızları birbirine yakın olan arabanın pistte düz bir yolda bitiş çizgisine ulaşmaya çalışması demektir. Sizin için önemli olan faktörler vites kontrolü ve kalkıştır. Bunları hallettikten sonra kolayca rakibinizi yenebiliyorsunuz.

Oyunda gerçek hayattan aşina olduğumuz bir çok araba bulunuyor ve bunları oyunu oynayıp para kazandıkça alabiliyorsunuz. Fakat para kazanmak gerçekten zor, bu nedenle sizler oyundan daha çok keyif alın ve bütün arabaları ve güçlendirmeleri tecrübe edebilin diye Drag Racing oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede bütün araçlara sahip olabilir ve istediğiniz şeyi alabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.