Dream League Soccer 2019 v6.13 Para ve Futbolcu Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciFirst Touch Games
Sürüm:v6.13
Kategori:OYUNLAR
Boyut:60 MB
Dil:Türkçe

Dream League Soccer 2018 oyununu hepiniz bilirsiniz,bu oyunda 2018 versiyonunun üzerine katılıp farklı futbolcular ve takımlar eklenerek çıkartılmış bir oyun. First Touch Game isimli firma yapımcıları tarafından google play mağazalarına sürülen bu oyundaki amacınız klübünüzü kontrol ederek klübünüzü geliştirmek,yeni futbolcularıda kulübünüze katarak kulübünüzü daha iyi bir yerlere getirmek.

Ayrıca her şeyinizi ayarladıktan sonrada geriye kalan tek şey rakip takımın kalesine golleri atarak galip çıkmak ve paralar kazanmak. Bu paralarla yeni futbolcular alabilir,stadyumunuzu istediğiniz kadar genişletebilirsiniz ve bunun gibi daha bir çok şey para sayesinde mümkün. Bu nedenle sizlere Dream League Soccer 2019 oyununun para ve futbolcu apksını sunuyoruz.

Kurulum

DİKKAT: Öncelikle oyunu hileli oynamak istiyorsanız kesinlikle SD Datayı indirmelisiniz, önce sd datayı indirin ve içinde bulunan "com.firsttouchgames.dls3" ismili dosyayı telefonunuzun ana dizinindeki android/obb klasörünün içine atın. Daha sonra oyunun apksını indirin ve kurun.

Benzer Yazılar

17 Comments

  1. Abicim kurulumda yazılanları yaptim en son uygulamanın apksini indirdim ek veri indirin diyor yardım edebilir misin

  2. Merhaba bütün herseyi düzgün bir sekilde uyguladım. Ancak oyun açılırken birden atiyor Ve google play hizmetleri durdu hatasi veriyor. Ne yapmalıyım

  3. Admin bu online maçta rla güncelleyin diyor tıkladığımızda google play e atıyor güncelleme nasıl yapıcaz yardımcı olurmusun

    1. SD Data’yı indirin içerisinden rar çıkacak,onun içerisindeki “com.firsttouchgames.dls3” isimli dosyayı android/obb içine atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir