Dream League Soccer 2019 v6.02 Para ve Futbolcu Hileli Mod Apk İndir

" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="" srcset="" sizes="(max-width: 365px) 100vw, 365px">
GeliştiriciFirst Touch Games
Sürüm:v6.02
Kategori:OYUNLAR
Boyut:60 MB
Dil:Türkçe

Dream League Soccer 2018 oyununu hepiniz bilirsiniz,bu oyunda 2018 versiyonunun üzerine katılıp farklı futbolcular ve takımlar eklenerek çıkartılmış bir oyun. First Touch Game isimli firma yapımcıları tarafından google play mağazalarına sürülen bu oyundaki amacınız klübünüzü kontrol ederek klübünüzü geliştirmek,yeni futbolcularıda klübünüze katarak klübünüzü daha iyi bir yerlere getirmek.

Ayrıca her şeyinizi ayarladıktan sonrada geriye kalan tek şey rakip takımın kalesine golleri atarak galip çıkmak ve paralar kazanmak. Bu paralarla yeni futbolcular alabilir,stadyumunuzu istediğiniz kadar genişletebilirsiniz ve bunun gibi daha bir çok şey para sayesinde mümkün. Bu nedenle sizlere Dream League Soccer 2019 oyununun para ve futbolcu apksını sunuyoruz.

Kurulum

Öncelikle Dream League Soccer 2019 SD Datasını indirin ve rarın içerisindeki "com.firsttouchgames.dls3" isimli klasörü android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz. Bütün hileler aktif olacaktır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir