Dream League Soccer 2020 Enerji Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciFirst Touch Games
Sürüm:2020
Kategori:OYUNLAR
Boyut:271 MB
Dil:İngilizce

Dream League Soccer oyununda kendi klubünüzü yönetecek ve futbolcularınızı geliştireceksiniz. Kısacası oyunda teknik direktörlük yapacaksınız diyebilirim, oyunda bir çok farklı seçeneğiniz bulunuyor. Oyundaki amacınızı özet geçecek olursak oyunda bir kulübü yönetiyorsunuz ve buradaki bütün her şey size bağlı olacak, futbolcularından tutun futbolcuların masraflarından antremanlarına her şeyiyle siz uğraşacaksınız.

Oyunun 2020 versiyonu şuan çıkmadı fakat sitemiz sizlere dream league soccerin 2020 modunu sunuyor. Bu sayede daha çıkmadan deneyimleyebilir ve yeni futbolcularla daha iyi bir dls deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizde futbola ilgi duyuyorsanız ve teknik direktörlüğü bir nebze de olsa deneyimlemek istiyorsanız kesinlikle bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim. Sizde hemen enerji hileli olarak dls 2020 modunu indirebilirsiniz.

Kurulum

Oyunu hileli olarak oynamanız için önce sd datayı indirip rarın içerisinde bulunan "com.dls20gf.dls3" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurarak 2020 modunu oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir