Drive Ahead! Sports Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu86.9 MB
  • ÜreticiDodreams Ltd.
  • Kurulum"drive-ahead-sports-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 371 views

Drive Ahead! Sports oyunu bilgisayarda ismini duymuş olacağını düşündüğüm Rocket League oyununun biraz benzeridir,oyunda arabalarla karşılıklı futbol maçı yapıyorsunuz.Kıscası,oyundaki arabalarla rakip arabalara karşı normal insanların oynadığı maçı arabalarla yapıyorsunuz araba futbolu gibi düşünün.Bir saha oluyor ve 2 tane kale oluyor,siz sürdüğünüz arabalarla topa yön vererek topu kaleye sokmaya ve gol atmaya,galip gelmeye çalışıyorsunuz.Oyunda arabaların yapabildiği haraketler,zıplamak ileri geri gitmektir,şutu zıplayarak atabiliyorsunuz.Oyunda para ile geliştirme puanı alabiliyor veya istiyorsanız sahanızı bütüyebiliyorsunuz.

Geliştirme puanı ne işe yarıyor diye soruyorsanız,arabınızın daha iyi olmasına ve daha hızlı olmasına yani arabanızın performansının artmasında yardımcı oluyor.Oyun Rocket League’nin mobil versiyonu gibi bir şey eğer Rocket League oyununu seviyor ve mobildede oynamak istiyorsanız hemen indirebilirsiniz,ayrıca verdiğimiz para hilesi sayesinde kendinizi daha çabuk geliştrebilecek ve sıkılmadan oynayacaksınız.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.