Driving School 2017 2.2.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 3,70 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu28.9 MB
  • ÜreticiOvidiu Pop
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız öncelikle SD Data dosyasını indirin,indirdiğiniz rarın içinde bulunan "com.ovilex.drivingschool2017" isimli dosyayı telefonunuzun ana dizinindeki android/obb içerisine atın. Eğer obb klasörü yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz. Daha sonra apkyı indirip kurmanız yeterlidir.
qr code
  • Toplam İndirme : 5.480 views

Güncelleme Tarihi

Driving School 2017 oyunu çok fazla detay içeren ve grafikleri neredeyse bir bilgisayar oyunu gibi olan bir yarış oyunu. Normalde diğer yarış oyunlarında gaz fren vb. kullanırken bu oyunda arabanızın sileceklerini çalıştırmaya kadar bir çok detayı kontrol edebiliyorsunuz. Oyunun konsepti yarış oyunu olmasına rağmen yarış haricindeki arabayla ilgili tüm şeyler düşünülmüş. Oyunda bölümler bulunuyor fakat isterseniz çevrimiçi olarak diğer oyuncularlada oyunu oynayabiliyorsnuz.

Arabalarda marka belli olmasada günümüzdeki arabalara benzer bir çok araba bulunuyor. Oyunu diğer yarış oyunlarından ayıran şey ise gerçekliğe önem verilmesi,örneğin arabayla geri vitese alıp geri gitmeye çalıştığınızda arabınızın içerisindeki erkandan arkayı görerek ilerliyorsunuz. Oyunda paranın oldukça büyük bir önemi var,ister arabalarınızı geliştirebiliyor istersenizde araba alabiliyorsunuz. Sizde hemen sitemizden para hileli olarak oyunu indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.