Dual 1.5.03 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu10.6 MB
  • ÜreticiSeabaa
qr code
  • Toplam İndirme : 472 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Dual kilitleri açık apk oyunu gerçekten güzel tasarlanmış olan ve yan yana arkadaşınızla beraber oynayacağınız çok oyunculu bir oyundur. Birbirinize ateş ederek karşı kalelere gol atmaya çalışacağınız bir oyun olan bu oyunda ikiniz ayrı cihazdan oynuyor ve birbirinizle kapışıyorsunuz, karşılıklı oynadığınız bu oyunda hem ateşi karşılayacak hem de karşı kaleye siz ateş ederek gol atmaya çalışacaksınız. Çok oyunculu veya bu tarz ikili oyunları bulmak gerçekten zor olabiliyor, bu nedenle Dual apk oyunu tam bunun için bir oyun.

Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmeniz ve kısıtlamalara tâbi olmamanız için sizlere dual kilitleri açık apk dosyasını sunuyoruz, bu sayede dilediğiniz gibi hiçbir engele takılmadan bu oyunu oynayabilirsiniz. İster ekrana dokunarak ister telefonunuzu hareket ettirerek kontrollerini sağlayabileceğiniz bu oyunda karşı kaleye gol atarak dostunuzu yenmeye çalışın. Sizde hemen indirerek arkadaşınızla bu eğlenceli oyunu deneyebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.