Epic Battle Simulator 2 1.4.55 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu49 MB
  • ÜreticiRappid Studios
  • Kurulum"epic-battle-simulator-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.117 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Epic Battle Simulator 2 oyununun basit ama eğlenceli bir mantığı var, oyunun ilk versiyonunu eklediğim için bu versiyonu da istekler üzerine ekliyorum. Oyun ilk sürümünün üzerine oldukça fazla şey katmış ve daha eğlenceli bir hale getirilmiş, oyun hakkında özet geçecek olursak düz bir ovada büyükçe bir orduyla gelen rakibinize karşı sizde ordunuzla karşılık veriyor ve kazanmaya çalışıyorsunuz.

Her bölüm geçtiğinizde farklı mekanlara gideceğiniz ve daha güçlü rakiplerle karşılaşacağınız bu oyunda asker sayınız bulunuyor, askerlerin türüne göre kapladığı yerlerde değişiklik gösterebiliyor. Küçük askerlerden az yer kaplarken büyük askerler daha çok yer kaplayabiliyor. Sizde oyunu para hileli olarak oynayıp daha keyifli hale getirmek istiyorsanız hemen indirip oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.