Evil Nightmare 2.0.0 Reklamsız Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu70.3 MB
  • ÜreticiShooting Eclipse
  • Kurulum"evil-nightmare-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 213 views

Evil Nightmare oyununda ev sahipliğini zombilerin yaptığı bir konaktan dışarı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oyunda dikkatli olmalısınız çünkü zombiler sizden daha hızlı oluyor. Bu zombilerden kurtulup çevredeki ipuçlarını toplayacak ve işinize yarayacak şeyleri alacaksınız. Fakat hızlı olmalısınız çünkü konakta bir çok zombi bulunuyor ve bunlara karşı dikkatli olmalısınız.

Oyunun grafiklerinin kötü olduğunu söyleyebilirim,çevredeki silahlar veya işinize yarayacak diğer şeyler pek göze batmıyor bu yüzden dikkatli bakmalısınız. Başlangıçta size mermisi olmayan boş silah veriyor ve konakta ilerledikçe bu silaha mermi vb. bulabiliyorsunuz. Gözden kaçırdığınız şeyler sizin oyunu kaybetmenize neden olabilir,reklamları sıkıntı yaratan bu oyunu sitemizden reklamsız olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.