First Strike: Final Hour 2.0.5 Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu92.6 MB
  • ÜreticiBlindflug Studios AG
  • Kurulum"first-grev-final-hour-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.460 views

First Strike: Final Hour oyunu kendi uzay üssünüzü kurup yönetebileceğiniz bir oyundur. Oyun önce Steame çıkmış daha sonra oyuncular tarafından beğenildiği için mobil plaftormlarada çıkarılmıştır. Öncelikle oyuna girerken kendi ülkenizi seçiyorsunuz ve kendinize ait bir şehiriniz oluyor diyebilirim,buraya kendi düzeninizi kurmalı ve diğer tehlikelere karşıda tetikte olmalısınız.

Diğer ülkelerlede bağınız oluyor oyunda, bazı ülkeler size dost oluyor bazıları ise düşman. Fakat önce dost gibi davranıp daha sonra gerçek yüzlerini gördüğünüz ülkelerde oluyor. Sizde bu şartlarda bir ülke yönetecek ve diğerleriyle savaş halinde olacaksınız. Oldukça aksiyonlu olan bu oyunu kilitleri açık olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.