Flight Sim 2018 1.2.6 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu46.8 MB
  • ÜreticiOvidiu Pop
  • KurulumÖnce sd datayı indirip "com.ovilex.flightsim2018" ismili dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.147 views

Güncelleme Tarihi

Flight Sim 2018 neredeyse her şeyiyle uçak sürebileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Eğer bu tarz şeylere ilginiz varsa ve pilotluk hevesiniz varsa bu oyun kesinlikle size göre. Bilgisayar oyunlarını aratmayan grafikliği ve gerçekliği sayesinde insanı kendine bağlayan bir oyun. Oyunda başlangıçta uçağı sürmeniz için gereken bilgileri alabiliyorsunuz. Merak etmeyin çokta zor değil.

Ayrıca oyunda size belirli görevler veriliyor ve sizde bunu gerçekleştiriyorsunuz,genelde yapmanız gereken bir ülkeden bir ülkeye yolcu taşımak vb. oluyor. Eğitimi aldıktan sonra öylece bitmiyor,siz daha sonra görevlerde uçağı uçururkende size ipuçları veriyor. Fakat bir yerden sonra sizin uçağı nasıl kullandığınızda önemli oluyor çünkü görevleri başarmanız için uçağı iyi kullanmanız gerekli. Yeni uçaklar alıp bütün imkanlara erişebilin diye Flight Sim 2018 oynunun para hileli apksını sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.