Flight Sim 2018 1.2.6 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciOvidiu Pop
Sürüm:1.2.6
Kategori:OYUNLAR
Boyut:46.8 MB
Dil:İngilizce

Flight Sim 2018 neredeyse her şeyiyle uçak sürebileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Eğer bu tarz şeylere ilginiz varsa ve pilotluk hevesiniz varsa bu oyun kesinlikle size göre. Bilgisayar oyunlarını aratmayan grafikliği ve gerçekliği sayesinde insanı kendine bağlayan bir oyun. Oyunda başlangıçta uçağı sürmeniz için gereken bilgileri alabiliyorsunuz. Merak etmeyin çokta zor değil.

Ayrıca oyunda size belirli görevler veriliyor ve sizde bunu gerçekleştiriyorsunuz,genelde yapmanız gereken bir ülkeden bir ülkeye yolcu taşımak vb. oluyor. Eğitimi aldıktan sonra öylece bitmiyor,siz daha sonra görevlerde uçağı uçururkende size ipuçları veriyor. Fakat bir yerden sonra sizin uçağı nasıl kullandığınızda önemli oluyor çünkü görevleri başarmanız için uçağı iyi kullanmanız gerekli. Yeni uçaklar alıp bütün imkanlara erişebilin diye Flight Sim 2018 oynunun para hileli apksını sitemizden indirebilirsiniz.

Kurulum

Önce sd datayı indirip "com.ovilex.flightsim2018" ismili dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir