Flippy Skate 1.0 Reklamsız Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu39 MB
  • ÜreticiKetchapp
  • Kurulum"flippy-skate-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 199 views

Güncelleme Tarihi

Flippy Skate oyunu Ketchapp firması tarafından android platformları için yapılmış bir oyundur. Bu firmanın diğer oyunlarında olduğu gibi amaç hem sizi sinir edip hemde bu oyuna bağlamak diyebilirim. Kısacası zorluk derecesi oldukça yüksek olan bu oyunda yapıcağınız şey kontrol ettiğiniz kaykayla en yüksek puanlara ulaşıp diğer binlerce oyuncusuyla kendi skorlarınızı karşılaştırabileceksiniz.

Oyun sonsuza kadar devam ediyor ve siz yanmadıkça bitmiyor yani hızınıza güveniyorsanız yüksek puanları toplayabilirsiniz fakat kolay değil. Oyunda aşşağıda bir parkur bulunuyor ve siz o parkura bastığınızda kaykanız haraket ediyor ve taklalar atıyor. Siz parmağınızı ordan çektiğinizde kaykay en son nerde ise bir anda geri düşmeye başlıyor. Kısacası oyunda haraketlerinizi yaparken dikkatli olmalı ve hızlı olmalısınız. Oyunun reklamları sizi rahatsız etmesin diye sizlere oyunun reklamsız apksını sunuyoruz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.