Friday the 13th: Killer Puzzle Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu93.4 MB
  • ÜreticiBlue Wizard Digital LP
  • Kurulum"friday-the-13th-killer-puzzle-hileli-apkindirsenecom.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 313 views

Friday the 13th: Killer Puzzle oyununda siz bir seri katilsiniz ve sizi tutuklayıp hapise atıyorlar fakat size hapise atmalarıda engel olmuyor.Bilgisayarda da bulunan bu oyun 13. Cuma olarak geçiyor ve siz sizden kaçan mahkumları yakalayıp öldürmeye çalışan bir seri katil oluyorsunuz.Hapise attıkları halde seri katilliğe devam etmeniz sizin için engel olmuyor,oyundaki çok sayıda silah ve imkandan faydalanarak kana susamışlığınzda beraber etrafınızdaki kişileri öldürmeye çalışıyorsunuz ve oyundaki kilitleri açmaya çalışıyorsunuz.Ayrıca bunları yaparken hapishane görevlilerine yakalanmamalısınız aksi taktirde görevleri geçemezsiniz,insanları öldürmek için istediğiniz şeyleri kullanabilirsiniz oyun içerisinde bir çok seçenek bulunuyor.Bizlerde sizlere kolaylık olsun diye Friday the 13th: Killer Puzzle oyununun kilitleri açık halini apk olarak sunuyoruz,bu sayede oyun daha keyifli hale gelecek ve hiçbir engele takılmadan rahatça oynayabileceksiniz.Sizde seri katil oyunlarını seviyor ve oynamak istiyorsanız hemen Friday the 13th: Killer Puzzle oyununu indirin ve oynamaya başlayın!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.