Gangstar Vegas Apk İndir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu1.8 GB
  • ÜreticiGameloft SE
  • Kurulum"gangstar-vegas-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.061 views

Güncelleme Tarihi

Gangstar Vegas apk oyununu mobil bir GTA oyunu olarak düşünebilirsiniz, açık dünyada kendinizi geliştireceğiniz ve şehrin en iyi gangsteri olmaya çalışacağınız bir oyunda aksiyondan aksiyona koşacaksınız. Geniş açık dünyasında arabanızla birlikte turlarken bir yandan görevler yapacak ve ana hikayeyi tamamlayacaksınız, oyun gerçekten güzel çeşitlendirilmiş bu sayede oyunun eğlencesi bir türlü bitmiyor ve oynadıkça oynayasınız geliyor diyebilirim. Araba sürmek oldukça basit, sadece ekranınızın solunda bulunan yön tuşlarını kullanmanız yeterli. Ayrıca ateş etmek içinde nişan aldıktan sonra üzerine mermi olan butona tıklayarak rahatça ateş edebileceksiniz.

Yaş farketmeksizin çoğu kişinin severek oynadığı GTA oyununu seviyorsanız bu oyunu da kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum, aksiyondan aksiyona koşacağınız ve kaos içinde sürükleneceğiniz bir oyundur. Oyunda suçlu bir karakteri yöneteceğinizden ona göre davranmalısınız ve size karşı gelmeye çalışanlara sert bir şekilde cevabınızı verip gereken görevleri yaparak ana hikayede ilerleyip şehrin en büyük Gangsteri olma yolunda ilerleyeceğiniz bu oyunu Gangstar Vegas Para Hileli Apk olarak indirebilir ve oyunda parayla satın alınan her şeyi sınırsız paranız sayesinde alabilir ve oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.