Glory Ages 1.03 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu81.8 MB
  • ÜreticiNoTriple-A Games
  • Kurulum"breaking-mad-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 320 views

Glory Ages oyununda bir samurayı kontrol edecek ve rakiplerinizle savaşacaksınız. Oyun android platformuna geldiği sırada binlerce kişi tarafından indirilip sevilen ve kısa sürede popüler hale gelen bir oyun. Oyun çok iyi gibi gözükmesede içerisinde çok güzel detaylar bulunuyor. Oyunda kendinizi geliştiremiyorsunuz,yani ne kadar seviye atlarsanız atlayın ilk halinizdeki gibi devam ediyorsunuz.

Oyundaki amacınız doğru haraket ve taktiklerle rakiplerinize karşı gelip onları öldürerek zafer kazanmak. Oyunun güzel tarafı ise savaştığınız yapay zekaların gelişmiş olması,yani gerçekten sizi zorlayacak seviyede ve normal insan seviyesinde düşmanlarınız olacak. Etrafınızdaki düşmanları sağ üstte görebiliyorsunuz,ordaki sayı 0’a indiğinde yani bütün düşmanları öldürdüğünüzde ise diğer bölüme gidiyorsunuz. Sizde bu oyunu para hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.