Glory of Generals2: ACE 1.3.6 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu93.9 MB
  • ÜreticiEasyTech
  • Kurulum"glory-of-generals2-ace-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 203 views

Güncelleme Tarihi

Glory of Generals2: ACE oyunu kendi ordunuzla beraber savaşacağınız bir strateji oyunudur. Oyunda başlangıçta ordunuzun takımını seçiyorsunuz ve oyun sizi ondan sonra bir savaşa sokuyor ve bu sayede oyunu öğreniyorsunuz. Oyun,diğer strateji oyunlarının biraz üstünde kalıyor bana sorucak olursanız çünkü güzel grafiklere,farklı ve düşünülmüş bir oyun yapısına sahip olması sayesinde oyun gerçekten akıcı ve iyi olmuş. Savaşa girdiğinizde hamleler sıralı olarak yapılıyor,önce siz başlayarak hamlenizi yapıyorsunuz ve daha sonrasında düşman ordu hamleyi yapıyor ve savaşlar bu şekilde ilerliyor.

Fakat savaş anında sadece bir hamle yapmıyorsunuz, şöyle ki öncelikle bir tankın saldırmasını seçtiyseniz daha önceden seçtiğiniz bir tankı biraz daha ileri alabiliyor veya yerini değiştirebiliyorsunuz. Bütün hamlelerinizi yaptıktan sonra ekranın sağ altında bulunan hamleyi bitir butonuna bastığınızda sıra düşmana geçiyor ve düşmanda hamlelerini yapıyor. Oyun oldukça akıcı ve strateji oyun türünü dibine kadar yaşatıyor. Sizde Glory of Generals2: ACE oyununu para hileli bir şekilde oynamak isterseniz sitemizden indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.