Grim Soul: Dark Fantasy Survival Hileli Mod Apk İndir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu100.9 MB
  • ÜreticiKefir!
  • Kurulum"grimsoul110mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 178 views

Grim Soul: Dark Fantasy Survival oyunu klasik olarak diğer hayatta kalma tarzında oyunlar gibi zombilere karşı yaşam mücadelesi vereceğiniz bir oyundur.Oyun bir mobil oyuna göre gerçekten iyi ve göz alıcı grafiklere sahip,ayrıca aksiyonu ve gerilimi size iyice yaşatıyor.Sizi gerçekten uzun soluklu ve heyecan verici bir macera bekliyor.Oyun biraz MMORPG tarzını aratıyor yani nasıl derseniz,oyunda başlangıçta bir şeyiniz olmadan sadece bir çekiçle başlıyorsunuz ve kendinizi yavaş yavaş geliştiriyorsunuz.Bu sayede hem oyundan sıkılmıyor hemde zaman geçtikçe dahada güçlenip daha büyük maceralara atılabiliyorsunuz.

Oyun bana sorucak olursanız eğer şuana kadar piyasaya çıkan zombili hayatta kalma oyunları arasından en başarılarılısından birisi bence.Bunun sebebi ise oyun karmaşık ve oyunu çözmesi oyuna ayrı bir heyecan getiriyor,ayrıca oyun gerçekten mobil oyun olmasına rağmen bilgisayarda oynadığınız oyunla bana sorucak olursanız aynı zevki veriyor ve uzun soluklu bir yapıya sahip hiç sıkılmadan bütün gün oynayabileceğiniz bir oyundur kendisi.Sizde hayatta kalma oyunlarının gözdesi Grim Soul: Dark Fantasy Survival oynamak istiyorsanız hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.