Grow Castle 1.20.21 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu38.2 MB
  • ÜreticiRAON GAMES
  • Kurulum"grow-castle-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.143 views

Grow Castle oyunu oldukça eğlenceli bir kule savunma oyunudur. Başlangıçta ufak bir kaleyle başlıyorsunuz ve bu kaleyi yavaş yavaş geliştiriyorsunuz ve onu düşmanlardan korumaya çalışıyorsunuz. Ayrıca kule üzerinde 3 adet sizin kulenizi korumakta görevli olan kahraman bulunuyor ve bunlarında gücünü arttırabiliyorsunuz. Her seviyede düşmanlar güçlendiği için sizinde kendinizi güçlendirmeniz ve onlara karşı hazırlıklı olmanız gerekiyor. Grafikleri biraz çocuksu olsada oynanabilecek bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Kulenizi büyütüyor,kahramanlarınızı çoğaltıyorsunuz ve düşmanlara ayak uydurmaya çalışıyorsunuz. Yani kısaca oyunda paranında oldukça büyük bir önemi var bu yüzdende sizlere Grow Castle oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede düşmanlara karşı en iyi şekilde kalenizi savunabilecek ve onlara en iyi şekilde karşılık verebileceksiniz. Sizde bu eğlenceli kale savunma oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.