Harry Potter: Hogwarts Mystery Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu93.9 MB
  • ÜreticiJam City, Inc.
  • Kurulum"harrypotterhog174mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 354 views

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu,oyunun ismindende tahmin edebileceğinizi umuyorum ki oyun büyücülük konseptini ele almaktadır.Artık o evlerimizde,sinemalarda ve bir çok yerde izlediğimiz ve her yerde karşımıza çıkan Harry Potter filmi,bu seferde mobil cihazlarımızda bizi karşılıyor.En azından bir kere bile olsun bir Harry Potter filmi izlemiş biriyseniz bu oyun size gerçekten çok tanıdık gelecek ve kendinizi Harry Potter aleminin içerisinde gibi hissedeceksiniz.Bunun sebebi ise,film nasılsa oyunda o şekilde ilerliyor.Ayrıca başta sizden bir karakter yaratmanız isteniyor yani Harry Potter’ın tarzını,görünüşünü siz seçiyorsunuz.

Bunları seçtikten sonra oyun artık başlıyor,öncelikle Hogwarts okuluna gitmek için sizden bazı şeyler isteniyor ve sizde bu şeyleri almalısınız,bunları aldıktan sonra artık okula gitme vaktide geliyor.Okula gittiğinizde birisi size isminiz ne diye soruyor ondan sonrada bir ekran geliyor ve sizde oyun içerisindeki isminizi bu şekilde belirliyorsunuz.Size Hogwarts okulunca aksiyon ve macera dolu sürükleyici anlar sizi bekliyor,sizde hemen oyunu indirin ve diğer büyücüleri alt etmek için çaba sarfedin!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.