Homescapes 1.9.0.900 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu107.6 MB
  • ÜreticiPlayrix Games
  • Kurulum"homescapes190900mod-apkindirsene.apk" oyununu indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.373 views

Homescapes oyunu çok farklı türde bir oyun.Candy crush saga gibi eşleştirme türünüde içeriyor ayrıca bir yandan bir konağa uşaklık yapıyorsunuz.Şöyleki oyunda büyük bir konağa bir uşak ihtiyacı oluyor ve bunun için sizi uygun görüyoarlar.Aynı zamanda eşleştirme oyunu oynarken aynı zamanda da konağın temizliğini siz yapıyorsunuz.Ayrıca konağı temizledikçe konaktaki yeni yerleri keşfediyor ve geziyorsunuz.Şöyle bir şey var ki,konak çok eski bir konak bu yüzdende temizlerken zorlanıyorsunuz yani işiniz biraz zor olacak.

Oyunun grafikleri bu tarz bir oyuna oldukça akıcı ve güzel bir görünüme sahip.Oyunda başarılı olup iyi bir seviyeye gelmek için paraya ve cana ihtiyacınız oluyor ve bu ihtiyacı karşılamak hilesiz bir şekilde oynuyorsanız oldukça zor.Bizde sitemizin takipçilerini düşündüğümüz için bu oyunun sizlere para ve can hileli apksını sunuyoruz.Bu sayede oyunu dilediğiniz gibi oynayarak zevkini çıkarabilirsiniz ve oynarken hiçbir engele takılmazsınız.Sizde hemen bu tarz bir oyun arıyor ve oynamak istiyorsanız Homescapes oyununu indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.