Hopeless: The Dark Dave 1.4.18 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu28.8 MB
  • ÜreticiUpopa Games
  • Kurulum"hopeless-the-dark-cave-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 431 views

Hopeless: The Dark Dave oyununda sevimli bir karakteri kontrol edeceksiniz. Bu karakterle karanlık ortamda size doğru gelen ve sizi öldürmek isteyen yaratıkları öldürecek ve kendinizi korumaya çalışacaksınız. Yaratıkları öldürmeniz için sadece üzerlerine tıklamanız yeterli. Eğer yaratıkları öldüremez ve size gelmelerine izin verirseniz sizi kaçırıp öldürüyorlar ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca siz savaşırken bazen size yardım etmek isteyen arkadaşlarınızda olabiliyor ve gelip sizinle beraber savaşıyorlar.

Fakat size yardıma gelen dostlarınızı öldürebiliyorsunuz ve siz eğer onu öldürürseniz sizinde bir savaşçınız yok oluyor. Yani düşmanları öldürmeye çalışırken yanlışlıkla dostlarınızı öldürmemeye dikkat etmelisiniz aksi taktirde bölümü geçmeniz zorlaşacaktır. Sizde oyunu sitemizden para hileli olarak indirip oyunu daha koaly bir hale getirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.