House Designer : Fix & Flip 0.987 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 3,23 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu95.6 MB
  • ÜreticiKarate Goose Studio
  • Kurulum"house-designer-fix-flip-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 3.072 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

House Designer : Fix & Flip isminden de anlaşıldığı gibi bir ev tasarlama oyunudur. Amacınız hasarlı evleri satın alarak bunları daha iyi hale getirmek ve belirli bir bütçe harcayıp onu en iyi şekilde yaşanabilir hale getirmek olacak. Alıcıların isteği doğrultusunda ve kendi zevkleriniz doğrultusunda tasarlayıp tamir edeceğiniz evleri satışa sunacak ve gelen paralarla yeni evler tamir ederek onları da satacaksınız. Karate Goose Studio tarafından mobil oyuncularla buluşturulan bu oyun gerçekten güzel tasarlanmış bir ev tamiri simülasyonudur.

Mağazadan kendinize göre yeni eşyalar alarak sizin zevkinize göre en iyi şekilde evleri tasarlamaya çalışacak ve alıcılara sunacaksınız. Sadece evin içiyle değil dışı dahil olmak üzere bahçesine kadar sizin elinizde olacak ve onları düzenleyeceksiniz. Para hilesi sayesinde istediğiniz eşyayı veya aleti mağazadan sınırsız olarak alabilir ve en iyi evleri ortaya çıkarabilirsiniz, sizde hemen House Designer hileli apkyı indirip kurarak bu simülasyona katılın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.