Hovercraft: Takedown 1.5.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu44.1 MB
  • ÜreticiHigh Score Hero LLC
  • Kurulum"hovercraft-takedown-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 300 views

Güncelleme Tarihi

Hovercraft: Takedown oyunu macera dolu bir oyundur. Oyunda yapıcağınız şey basit,kendi aracınızı tasarlayacak ve düşmanlarınıza karşı savaşacaksınız. Oyun grafik olarak piksel grafiklere sahip fakat mühteşem detayları ve özellikleri bulunan bu oyunda oldukça eğleneceksiniz. Hovercraft: Takedown oyununda sonsuz bir yolculuğa çıkarak puanlar topluyorsunuz,yani oyunda bölüm bulunmuyor. Hazır araçlardan birini seçip oyuna başlıyorsunuz ve karşınıza çıkan düşmanları yok ederek ilerleyip en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz.

İsterseniz aracınızdaki silahları değiştirebiliyor ve farklı silahlarda ekleyebiliyorsunuz. Sadece siz saldırmıyorsunuz ayrıca sizinle birlikte diğer araçlarda size saldırabiliyor. Onun dışında bir araca veya engele çarptığınızda canınız azalıyor ve can barınız 0’a indiğinde baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bir yerden sonra pixellerle birlikte aracınızı kendinizde yapabiliyorsunuz fakat fizik kurallarına uygun bir araç inşa etmelisiniz aksi taktirde pek kazanabileceğinizi zannetmiyorum. Sizde oyunu para hileli olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.