Hustle Castle 1.12.1 Kolay Kazanma Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu90.2 MB
  • ÜreticiMy.com B.V.
  • Kurulum"hustle-castle-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.082 views

Güncelleme Tarihi

Hustle Castle oyununda kendi krallığınızı yönetecek ve kalenizin savunmasını elinizde tutacaksınız. Oldukça eğleneceğiniz bu macera oyununda kalenizdeki askerlerden tutun kalenizin içeriğine kadar her şeyi siz ayarlayacak ve bütün stratejileri siz belirleyeceksiniz. Oyunu kale yönetmek olarak düşünmeyin, etrafınızdaki düşmanlar hiç durmadan size saldırmaya çalışıyor ve siz askerlerinizi ve kalenizi hazırlayarak bunlara karşılık vermeye çalışıyorsunuz.

Oyunda düşmana saldırırken iyi bir plan kurmalısınız, aksi taktirde düşman sizi zorlayabiliyor ve kaybedebiliyorsunuz. Fakat sitemizden indireceğiniz kolay kazanma hileli apk sayesinde bunu dert etmenize gerek kalmayacak ve düşmanlarınıza karşı olan savaşları kolayca kazanabileceksiniz. Sizde hemen hileli apkyı indirin ve bu maceraya atılın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.