Internet Cafe Simulator Apk İndir – Para Hileli
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 3,07 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu236 MB
  • ÜreticiCocopo
  • Kurulum"Internet Cafe Simulator v1.4 Mod Apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 8.992 views

Güncelleme Tarihi

Internet Cafe Simulator oyununda kendi internet kafenizi kuracak ve bunu işleteceksiniz. Oyunun bir çok farklı mantığı ve oldukça detaylı bir oyun yapısı var, oyunda hırsızlar bulunuyor ve hırsızların yanında stopçular bulunuyor ve bunlardan istediğiniz gibi ucuza eşya, bilgisayar vb. alabiliyorsunuz. 0’dan başlıyorsunuz ve binanızı yavaş yavaş şekillendirmeye ve internet kafeye dönüştürmeye başlıyorsunuz.

Oyunda kiranızı ödeyecek, faturaları aksatmayacak ve müşterilerle iyi geçineceksiniz. Bilgisayarları alıp onun sandalyesinden masasına klavyesinden faresine her şeyini halledip birde üzerine oyunları alıyor ve müşteri bekliyorsunuz. Oyunda evsizlerin geceleri sizin internet kafenizde yatması gibi veya hırsızların girip bir şeyler araklaması gibi farklı mantıklarda bulunuyor. Ayrıca internet kafenin içerisinde yemek satışı dahi yapabiliyorsunuz. Oyun sadece bununla da bitmiyor; tokenli oyunlar, playstation, bitcoin tarzı şeyleride kafenize kurup paranıza para katıyorsunuz. Sizde hemen bu internet kafe simulatörünü para hileli apk indirin ve kurun.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ