Jetpack Joyride Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu347.2 MB
  • ÜreticiHalfbrick Studios
  • Kurulum"jetpack-joyride-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 432 views

Güncelleme Tarihi

Jetpack Joyride oyunu,mobil cihazların başından beri neredeyse varlığını sürdüren bir oyundur.Oyun bir labaratuvarda geziyor ve siz ismindende anlayabileceğiniz gibi jetpackle uçan bir adamsınız.Labaratuvarda karşınıza uçarken hem engeller çıkıyor,siz bu engellerden geçmek ve oyunda ilerlemek için tek yapmanız gereken sadece ekrana dokunarak karakterinizi haraket ettirmek ve engellerden geçmesini sağlamak,tabi bazı işinize yarayan şeylerde çıkabiliyor ilerlerken ve bunlarıda almadan geçmiyorsunuz.Oyundan füzeler,lazerler bir sürü şeyler geliyor ve siz bunlara yaklaşmayıp ölmemeye çalışıyorsunuz.

Oyun klasik bir şekilde kendini devam ettiriyor,jetpack kullanan bir karakterle füzeler ve lazerlerle dolu bir yerden kaçmaya çalışıyor ve engelleri aşmaya çalışıyorsunuz ve en yüksek puanı yapmaya çalışıyorsunuz.Eğer yanarsanız oyun kendini tekrar ediyor ve böyle gidiyor fakat oyun gerçekten sürükleyici ve kendine bağlayan bir oyun oynamadıysanız oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim,şuan ki Flappiy Bird oyunlarının atası nerdeyse bu oyun diyebiliriz sadece birazcık mantığı farklı.Sizde hemen bu eğlenceyi tatmak için Jetpack Joyride oyununu indirin ve oynayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.