Jurassic Survival 1.1.23 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu78 MB
  • ÜreticiMishka Production
  • Kurulum"jurassicsurvival1121mod-anpkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 172 views

Jurassic Survival bir hayatta kalma oyunudur fakat bu sefer zombilere karşı hayatta kalmıyorsunuz,dinazorlara karşı hayatta kalıyorsunuz.İnsan olarak onlarca dinozara karşı hayatta kalma çabası içerisine giriyorsunuz bu ne kadar zor olsada bunu başarmak zorundasınız.Eğer sizde farklı bir hayatta kalma oyununu tadmak istiyorsanız ve  artık hayatta kalma çabasını zombilere vermekten sıkıldıysanız Jurassic Survival oyunu tam size göre bir oyun olacaktır.Oyun büyük bir dünyada geçiyor ve burda elde edebileceklerinizin bir sınırı yok,çevredeki imkanlardan faydalanmak için çeverede bulunan ekipmanları,inşa malzemelerini ve diğer şeyleri topluyarak kendinizi dinazorlardan koruyabilecek bir alan inşa etmeye çalışıyorsunuz.Daha sonrasında ise gelişmiş silahlar,aletler vb. bir çok şeyler beraber kendinizi dinazorlara karşı korumaya çalışıyorsunuz ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.Ayrıca sizlere verdiğimiz para hilesi sayesinde ekipmanlara kolayca erişebilecek ve dinazorların korkulu rüyası olabileceksiniz.Sizde dinazorlara korkuyu tattırmak ve onlara karşı hayatta kalma çabasına girmek için Jurassic Survival oyununu indirin ve oynayın.

 

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.