Kill Shot Bravo 6.4 Sonsuz Mermi Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu129.2 MB
  • ÜreticiHothead Games
  • Kurulum"kill-shot-bravo-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.401 views

Güncelleme Tarihi

Kill Shot Bravo oyunu google playdeki en iyi nişancı oyunlarından birisidir. Oyunu anlatmak için gerçekten kelimeler bile yetmiyor çünkü oyun gereğinden fazla detay içeriyor. Bu oyunu güzelleştiren bir şey fakat oyun sadece bunla kalmıyor, oyun sizi aksiyonun dolu olduğu bir bölgeye gönderiyor ve orada size düşmanları infaz etmeniz için görevler veriliyor. Bu görevleri gerçekleştirirken titiz olmalı ve yakalanmamaya dikkat etmelisiniz aksi taktirde oyun baştan başlıyor.

Oyunda aynı anda birden fazla düşmanı yok etmeniz içinde görevler verilebiliyor ve bu görevler verildiğinde daha dikkatli olmalısınız çünkü tek atış şansınız oluyor. Sizde bu tarz keskin nişancılık oyununu seviyorsanız ve en iyilerinden birini para hileli olarak oynamak istiyorsanız hemen indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.