Kingdom Rush Vengeance V1.0 Mega Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu22 MB
  • ÜreticiIronhide Game Studio
  • KurulumSD Data dosyasını indirdikten sonra "com.ironhidegames.android.kingdomrush4" isimli dosyayı android/obb içerisine atın daha sonra apkyı indirip kurulum yaparak mega hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.122 views

Kingdom Rush Vengeance oyunu çok yönlü bir kule savunma oyunudur,kule savunma oyununu oynayanlar tarafındanda mağazalara gelmesi oldukça beklenen bu oyunda kontrol ettiğiniz karakterlerle birlikte kulenizi savunuyor ve düşmanlara karşı ayakta durmaya çalışıyorsunuz. Ironhide Game Studio tarafından yapılan bu oyunda paranın oldukça önemi var bunun sebebi ise tahmin edebileceğiniz gibi karakterleri satın alabiliyor ve güçlendirebiliyorsunuz,bu güçlendirmeler sayesindede kulenizi daha iyi koruyabiliyorsunuz bu nedenlede paraya oldukça fazla ihtiyacınız oluyor.

Bizde sizlere kolaylık olması için Kingdom Rush Vengeance oyununda parayla alınan her karakteri alabileceğiniz ve sınırsız elmas hilesi sayesindede istediğiniz şeylere sahip olabileceğiniz mega hileli apksını sizlere sunuyoruz. Sizde hemen indirerek bu dediklerimi yapabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.