Kingdom Rush Vengeance V1.0 Mega Hileli Mod Apk İndir

GeliştiriciIronhide Game Studio
Sürüm:v1.0
Kategori:OYUNLAR
Boyut:22 MB
Dil:Türkçe

Kingdom Rush Vengeance oyunu çok yönlü bir kule savunma oyunudur,kule savunma oyununu oynayanlar tarafındanda mağazalara gelmesi oldukça beklenen bu oyunda kontrol ettiğiniz karakterlerle birlikte kulenizi savunuyor ve düşmanlara karşı ayakta durmaya çalışıyorsunuz. Ironhide Game Studio tarafından yapılan bu oyunda paranın oldukça önemi var bunun sebebi ise tahmin edebileceğiniz gibi karakterleri satın alabiliyor ve güçlendirebiliyorsunuz,bu güçlendirmeler sayesindede kulenizi daha iyi koruyabiliyorsunuz bu nedenlede paraya oldukça fazla ihtiyacınız oluyor.

Bizde sizlere kolaylık olması için Kingdom Rush Vengeance oyununda parayla alınan her karakteri alabileceğiniz ve sınırsız elmas hilesi sayesindede istediğiniz şeylere sahip olabileceğiniz mega hileli apksını sizlere sunuyoruz. Sizde hemen indirerek bu dediklerimi yapabilirsiniz.

Kurulum

SD Data dosyasını indirdikten sonra "com.ironhidegames.android.kingdomrush4" isimli dosyayı android/obb içerisine atın daha sonra apkyı indirip kurulum yaparak mega hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir