Konuşan Benn 3.3 Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu51.7 MB
  • ÜreticiOutfit7
  • Kurulum"konusan-benn-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 4.990 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Konuşan Benn oyunu kedi Tom’un oyunlarına benzer bir oyundur, bir beceri oyunu olan bu oyunda diğer oyunlardaki gibi mantık aynıdır. Daha önceden profesör olup emekliye ayrılmış olan bir köpeği kontrol edecek ve zaman zaman onunla beraber deneyler yapacak, bazen de deney tüplerini karıştırdığınızda farklı canavarlarla karşılaşacaksınız. Komik konuşmalar kaydetmeniz için sizi kendi sesiyle tekrar edecek olan köpeğinizi istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz.

Oyunda bazı özellikler kilitli olarak geliyor ve bunun için sizden ücret isteniyor, sizleri düşündüğümüz için Konuşan Benn Kilitleri Açık Apk sunuyoruz bu sayede dilediğiniz her şeye erişebileceksiniz oyun içinde. Kimi zaman Benn karakterini gıdıklayarak sinirlendirebilir, kimi zamanda eğlenceli ve bir o kadar da tehlikeli deneyleri kimya laboratuvarınızda gerçekleştirebileceksiniz. Küçük yaştaki kardeşlerim için oldukça eğlenceli olabileceğini düşündüğüm bu oyunu sizde indirip oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.