League Of Stickman 5.2.1 Sınırsız Para ve Elmas Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu104.6 MB
  • ÜreticiDreamSky
  • Kurulum"los18ninjaarpvp512mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.268 views

League Of Stickman oyununda yönettiğiniz kahraman ile birlikte görevleri tamamlamaya ve rakiplerinizi öldürmeye çalışacaksınız.Daha öncesinde mmorpg tarzında örneğin metin 2 gibi oyunlar oynadıysanız ordaki karakterlere aşinasınızdır,bu oyundaki karakterlerde o tarzda.Oyun online bir oyun değil fakat tek oyunculu olmasına rağmen sizi oldukça büyük bir aksiyonun ve maceranın içerisine atıyor.Şöyle ki,oyunda yönettiğiniz kahramanın yeteneklerini ve ekipmanlarını geliştirebiliyor ve düşmanlara karşı daha güçlü hale getirebiliyorsunuz.

Öncelikle bölümlerde başlarda sizi boss’a giden yolda engeller bekliyor bunlarda bosstan önce bossu korumaya çalışan düşmanlar olacak.Sizde bu düşmanları yenerek bossa ulaşmayı ve onuda öldürüp bölümü bitirmeye çalışacaksınız.Ayırca oyunda bir tane karakterlede sınırlı kalmıyorsunuz ve birden fazla karakter bulunuyor fakat sizin bunları para ile satın almanız gerekiyor ve oyunda para kazanmak o kadar da kolay değil.Bu nedenle apkindirsene ailesi olarak sizlere League Of Stickman oyununun sınırsız para ve elmas hileli apk sını sunuyoruz.Bu sayede rahatça bütün kahramanlara ve geliştirmelere erişebilecek ve oyunu sitediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.