LEGO Creator Island Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu68.4
  • ÜreticiLEGO
  • Kurulum"legocreatorislands121mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 191 views

Güncelleme Tarihi

Lego Creator Islands,lego ile bir şeyler inşa etmeyi ve kendi adanızı,şehrinizi kurmayı seviyorsanız tam sizlik bir oyun. Oyun LEGO System firmasının geliştiricileri tarafından yapılmış ve google play mağazalarına sunulmuştur.Oyundaki yapmanız gerekenlerden bahsedicek olursak kısaca şu şekilde,kendi adanız üzerinde legoları kullanıp adayı kendinize ve ihtiyaçlara göre inşa etmektir.Lego Creator Islands oyununda,oyun içi satın almalardan ve inşa malzemelerinin alınmasının zorluğundan dolayı bazen sıkabiliyor.Bu sıkıntılardan kurtulmanız için size Lego Creator Island Para Hileli Apk ‘sını sunuyoruz.Bu apk sayesinde oyun içerisinde dilediğiniz gibi satın alma yapabilir ve adanızı istediğiniz gibi inşa edebilirsiniz.Google Playde Mağazalarında 200.000’e yakın indirilen oyunda grafikler ve ses kalitesi oldukça iyidir.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.