Lily’s Garden 1.50.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu103.1 MB
  • ÜreticiTactile Games
  • Kurulum"lilys-garden-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 513 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Lily’s Garden para hileli apk oyunu bir beceri oyunudur ve bu oyunda yapacağınız şey oldukça basit. Üzerinde çiçek motifli olan kareleri aynılarıyla eşleştirmeye çalışarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Bahçeniz çürümekte olduğu için bu bahçenizi teyzenizden yardım almadan geliştirip büyültmeye çalışacaksınız bunun içinde size gereken şey bölümleri geçmek olacak. Siz bölümleri geçtikçe bahçeniz güzelleşerek büyümeye başlayacak ve bölümleri geçmenizde bir amaç olacak.

Her bölümde farklı bulmacalar oluyor örneğin bazı bölümlerde belli bir rengi birleştirmeniz gerekiyorken bazı bölümlerde ise örneğin 35 skor puanı elde etmeniz gerekiyor. Sınırlı sayıdaki eşleşme şansınızı kullanarak bölümleri geçmeye çalışacağınız bu oyunda zekanıza güveniyorsanız hemen oyunu para hileli apk olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.