Line 10.0.2 Full Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya BoyutuCihaza göre değişir
  • ÜreticiLINE Corporation
  • KurulumLine'ı indirin.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.024 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Line Full Apk İndir uygulamasını Whatsapp Messenger’ın farklı bir versiyonu olarak düşünebilirsiniz, her ne kadar ülkemizde fazla kullanılmasa da gene de seveni ve kullananı vardır die sizlerle paylaşma gereği duyduğumuz line apk indir uygulamasında rehberinizdeki kişilerle sınırsızca sohbet edebiliyor ve üstelik bu sohbetlerden hiçbir ücret kesilmiyor. Sadece internet bağlantınızın olması yeterli oluyor ve dilediğiniz kişiyle istediğiniz an mesajlaşabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla görüntülü sohbet başlatarak onlarla daha rahat anlaşabilir ve dilerseniz 4 kişilik gruplar halinde konferans görüşmesini görüntülü olarak sağlayabilirsiniz. Sadece buda değil, line apk uygulamasında 200 kişiye kadar gruplar oluşturabiliyor ve grubun davet linkini insanlarla paylaşıp onların gruba gelmesini sağlayabiliyorsunuz.

Bu uygulamanın diğer mesajlaşma uygulamalarından farkı ise bir zaman tüneline sahip olmanız diyebilirim, yani burada sadece bir mesajlaşmadan çok sosyal bir profil oluşturuyorsunuz ve burada isterseniz facebook veya instagramdaki gibi fotoğraflarınızı paylaşabiliyorsunuz. Yani diğer mesajlaşma uygulamalarından kendini ayıran en öne çıkan özelliği bu diyebiliriz line uygulamasının. Sizde eğer bu uygulamaya ihtiyaç duyuyor ve arkadaşlarınızla sohbet etmek istiyorsanız tamamen güvenli bir şekilde line full apk indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.