Live or Die: survival 0.1.299 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu89.2 MB
  • ÜreticiPRIDEGAMESSTUDIO OU PLC
  • Kurulum"live-or-die-survival-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 299 views

Live or Die: survival oyunu kuş bakışı görünümlü zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacağınız bir oyundur. Oyuna başladığınızda bir karavan içerisinde olacaksınız ve etrafınızda bitkiler,hayvanlar vb. olacak. Oyunun bakış açısı kuş bakışıda olsa oyunun grafikleri gerçekten çok güzel,ayrıca seslerde bir o kadar iyi. Neredeyse bilgisayar oyunu hissiyatını yaşayacağınız bu oyunda, amacınız etraftaki malzemeleri toplayarak hayatta kalabileceğiniz bir ortam oluşturmaya çalışmak olucaktır.

Sadece yemek vb. sorununuz olmuyacak,onun dışında da zombilere karşı savaşacağınız için silahlarınızı vb. de iyi ayarlamanız gerekiyor. Oyunda amacınız hayatta kalmak olduğu için oyun bir anda değişebiliyor,örneğin bir gün sıkıntınız yokken diğer gün bir anda bir çok sıkıntıyla karşılaşıyorsunuz. Bunlara karşı hazırlıklı olmalısınız aksi taktirde ölüp baştan başlamak zorunda kalırsınız. Sizde kendinize güveniyor ve hayatta kalıcağınıza inanıyorsanız oyunun para hileli apksını sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.